Przejdź do treści

Wydarzenia

Poza Czasem
Mamy licencję na relaks

Wydarzenia

Poza Czasem jak sama nazwa wskazuje jest miejscem gdzie chaos dnia codziennego nie ma wstępu . Wręcz przeciwnie zapraszamy do siebie spokój i harmonię . Dlatego umożliwiamy Państwu całkowite wytchnienie od codzienności, także w formie relaksacji dźwiękiem.

Relaksacja dźwiękiem to spotkania z instrumentami terapeutycznymi i wibracyjnymi…misy , dzwonki , gongi które przenoszą w wymiar wysokich wibracji i pozytywnych energii . Terapia i relaks dźwiękiem jest udowodnioną naukowo metodą , jest niczym muzyczna kąpiel o zdrowotnym działaniu na układy : nerwowy , stawowy , krwionośny , pokarmowy , mięśniowy. Synchronizuje procesy mózgowe i przestrzeń emocjonalną .

Przebywanie w strefie dźwięku przynosi spokój i równowagę . Sesja jest dla każdego kto odczuwa potrzebę wyciszenia , zatrzymania , rozluźnienia napięć , doświadczenia impresji muzycznych . Aby poczuć wyjątkowy nastrój chwili.

wydarzenia2-69

Dagmara Przewłocka jest doświadczoną terapeutką zajęciową . Koncerty w jej wydaniu zawsze są pełne niesamowitych dźwięków , doznań i magii – ponieważ kocha to robić . Jak sama mówi : Muzyka to ruch…w ciele, z nim, wokół niego, to wibracja, która pozytywnie dostraja nas na wielu poziomach, to dawka zdrowia dla naszego Ciała Umysłu i Duszy, to pokarm dla CUDu, którym jest każdy z nas. Dźwięk, melodia, wibracja…ciało i dusza wchodzi w te przestrzenie organicznie .

Zapraszamy serdecznie na indywidualne lub grupowe sesje relaksacyjno – terapeutyczne .
Mistyczne uzdrowienie na wielu poziomach .

Termin oraz cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości osób .