Przejdź do treści

Noclegi w Kotlinie Kłodzkiej – na święta podaruj sobie relaks

Noclegi w Kotlinie Kłodzkiej

Tygodnie poprzedzające Święta Bożego Narodzenia większości z nas upływają pod znakiem poszukiwań prezentów dla najbliższych. Pogoń za idealnymi podarunkami bywa wyczerpująca. Tymczasem najlepszym prezentem często okazuje się podarowanie sobie i najbliższym chwil relaksu w otoczeniu natury. Być może i dla Ciebie noclegi w Kotlinie Kłodzkiej będą idealnym tłem do celebrowania zbliżających się Świąt. W Poza Czasem wierzymy, że warto porzucić gonitwę dnia codziennego i pozwolić sobie na autentyczny relaks. Z dala od e-maili i telefonów oraz wyskakujących powiadomień. W harmonii i w zgodzie z naturą.

Święta w Kotlinie Kłodzkiej

Boże Narodzenie poza domem?

Pomysł spędzenia świąt poza domem jeszcze kilka lat temu mógł nieco szokowa, dziś natomiast wyjazdy w tym okresie są na fali popularności. Dzieje się tak z kilku powodów. Przede wszystkim Boże Narodzenie poza domem, w nowym otoczeniu, z pewnością będzie zupełnie inne niż wszystkie dotychczasowe Święta. Poza tym decydując się na wyjazd w góry, mamy pewność, że na miejscu zastaniemy śnieg, a kto z nas nie marzy o Gwiazdce rodem z bożonarodzeniowej pocztówki? Dodatkowo w Święta coraz częściej chcemy po prostu odpocząć, co oznacza zupełną wolność od niekończących się porządków, przystrajania mieszkania i gotowania. A może ją zagwarantować spakowanie walizki lub plecaka i wyruszenie w nieznane.

boże narodzenie w kotlinie kłodzkiej

Dlaczego warto pobyć Poza Czasem?

W miejscu tak magicznym, jak prowadzone przez nas noclegi w Kotlinie Kłodzkiej możesz wreszcie poczuć magię świąt z dala od miejskiego zgiełku. Cisza i spokój sudeckiej wsi pozwalają skupić się na obecności najbliższych. Bez myślenia o tym, co jeszcze chcielibyśmy kupić. Bez nieustającej pogoni za perfekcyjnie wysprzątanym i przystrojonym mieszkaniem. Tutaj czas płynie wolniej. Naszych Gości zachęcamy do delektowania się każdym upływającym momentem i otaczającymi nas urokliwymi widokami. A tych w sąsiedztwie naszego domu nie brakuje. Otaczające nas łąki, góry i lasy tworzą iście sielankowy pejzaż. Wystarczy krótki spacer, aby znaleźć się na jednym z pobliskich górskich szlaków. A zapewniamy, że widoki ze szczytów są warte wysiłku wędrówki.

Co oferują nasze noclegi w Kotlinie Kłodzkiej?

Czy zdarza Ci się myśleć o tym, aby „rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady”? Pomysł jest całkiem dobry, jednak zamiast Bieszczadów w nadchodzące święta wybierz Sudety. Krajobraz malowniczej górskiej wioski, w której położony jest nasz dom gościnny, rozkochał w sobie już niejednego Gościa. To miejsce jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz regeneracji i naładowania baterii do pełna. Tutaj znajdziesz spokój i wyciszenie. Na miejscu czeka na Ciebie w pełni wyposażone, kameralne Studio Bohema. Wyobraź sobie przytulną przystań na długie klimatyczne wieczory przy kominku w towarzystwie aromatycznej herbaty i ulubionej książki. Takie miejsce istnieje naprawdę i jest nim nasz dom.

Noclegi Kotlina Kłodzka

Co czeka na Ciebie w Studio Bohema?

Nasze Studio Bohema to dwupoziomowa przestrzeń z osobnym wejściem, z miejscami noclegowymi dla 6 osób. Urządzone w drewnie wnętrze jednoznacznie kojarzy się z przytulnym, górskim azylem. Studio wyposażyliśmy w wygodne meble, świeżą pościel i ręczniki oraz podstawowe artykuły spożywcze, takie jak kawa i herbata. Nasz apartament jest przyjazny pupilom.

Świąteczne noclegi w Kotlinie Kłodzkiej

Do Świąt pozostało już niewiele czasu, dlatego warto starannie go zaplanować. W tym momencie zostały jeszcze wolne miejsce na świąteczne noclegi w naszym Studio Bohema. Jeśli chcesz podarować sobie i najbliższym niepowtarzalne Święta Bożego Narodzenia w przepięknej, górskiej wiosce w pobliżu granicy z Czechami, zapraszamy do nas. Rezerwacji Studia Bohema możesz dokonać telefonicznie, e-mailowo lub przez wiadomość na Instagramie, lub Facebooku. Mamy nadzieję, że wkrótce Cię u nas ugościmy!

Noclegi w kotlinie kłodzkiej Święta Bożego Narodzenia